mercedes 190 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

02 Gush 17:27
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim