mercedes 250 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:15 ,

SHITET NDRROHET MERCEDES 250 Dizell 049170027

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:08 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:20 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:11 ,

Shes Mercedes Benz 250 D

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:10 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:39 ,

Shes ose ndrroj

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:55 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:30 Shitorja ,

MERCEDES E250 CDI 4MATIC 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

MERCEDES GLK 250 CDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:14 ,

Mercedes C 250

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:34 ,

Pikap Peugeot Partner 1.6 disel 180 km te kaluara

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:26 ,

Shes Mercedes 250viti 88 rks deri 03/2021 hidrolik

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:24 ,

Mercedes E 250 CDI 4 Matic Viti 2014 Automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:18 ,

Blej Vetura Me Regjistrim Info 049525509

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:57 ,

Mercedes 250

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:19 ,

Honda Civic

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:08 ,

Shitet mercedes 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 10:00 ,

Mercedes 250 dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:53 ,

Mercedes E 250 dizel rks 3muj

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:36 ,

Mercedes benz 250 D

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 09:00 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim