merrjep | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 17:52 ,

LINA-Ipet banese me qira ,80m2 ,K- I-Re 18/19

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 17:52 Agjent për shitje të pronës ,

Shitet Kkopshti- FLM MERRJEP

25 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200


Në fillim