micra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:41 ,

shes apo ndrroj nissan micra vp2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:01 ,

Nisan Micra

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:54 ,

Nisan Micra 1.5 DIZEL - VITI 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:26 ,

Shitet Nissan Micra per pjes

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gush 16:08 ,

Nissan Micra /1.2 Benzin / Manual

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 19:12 ,

shitet ose ndrrohet 1.5 dizel✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 12:14 ,

Shes Pjes per Nissan Micra benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 16:08 ,

Nissan , micra dci 1.5

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Qer 10:35 ,

Nissan Micra 2007 Cabrio

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 17:35 ,

Nisan Micra 1.0 Benzin

1 899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:05 ,

Shes Nissan Micra

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 19:27 ,

Nisan micra

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:01 ,

Shitet Nisan Micra

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:26 ,

Nissan

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 01:16 ,

Shes veturen

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:30 ,

Nisan micra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:52 ,

Shes Nisan micra dizel 1.5 rks 8 mui klim

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 07:00 ,

Shes ndrroj nisan micra 1.5disel 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 17:46 ,

NISSAN MICRA

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 20:35 ,

Nissan micra 1.5 dizell 8muj Rks

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 22:55 ,

Nisan micra 1.5 dizell 6muj rks

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:04 ,

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 21:23 ,

Nissan Micra TIP TOP

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 20:02 ,

Nissan Micra benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 10:48 ,

Nissan Micra 1.2 benzin viti 2006 ������

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 12:44 ,

Nissan Micra 1.2 Benzin 2004 Regjistrim 1 Vit.!

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:30 ,

Nisan Micra

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 19:28 ,

U shit flm merr jep NISSAN MICRA

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 19:23 ,

Nissan

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 20:20 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 10:23 ,

sshitet nisan micra

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 21:58 ,

Nissan micra 1.2 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 19:03 ,

Nissan micra dizel 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:04 ,

Nisa Micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:16 ,

Nisan

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 10:01 ,

Nissan micra

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim