micubishi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 08:18 ,

NDRIM RENAULT LAGUNA 1.9 DCI RKS 10 MUJ 2002

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:54 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 21:22 ,

Micubishi

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 11:36 ,

Pjes per jeep edhe pjes per micubish pajero

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gush 19:36 ,

shes pezo 308.vp2009.1.6.hdi.dizell.rks 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 17:45 ,

shitet vetura

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Korr 22:49 ,

Micubishi carisma

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 22:25 ,

U SHIITË Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 21:53 ,

U SHITË Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim