mitsubishi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:38 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIC FULL OPCIONE 2011

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 ,

BMW 530D X DRIVE LUXORY LINE AUTOMATIK PA DOGAN

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:37 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:36 ,

Passat

3 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:36 ,

Seat ALTEA

5 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim