motocikleta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:13 ,

BANESA 77m2 E MOBILUME ME FLET POSEDUSE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Nën 17:41 ,

Shes aparatin me mush bateria per kerre , motorra

40 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 12:34 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
14 Maj 19:01 ,

TGB 100cc

1 000 EUR

Viti: 2011
22 Pri 22:12 ,

R1 Motoçiklete

5 200 EUR

Viti: 2008
24 Sht 09:12 ,

Shitet ose ndrrim Fiat Stilo 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 19:12 ,

shes fellnet 19 treja me goma vere treja

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim