ndeshje | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndeshje,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ndeshje Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 14:25 ,

Bmw 118 D , Dizel 2007/11 Ndeshje

Histora e veturës

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 19:57 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 16:38 ,

Alfa romeo 147 1.9 disel 16v

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 11:03 ,

Blej Vetura Pa Dogan Ose Ato qe nuk i Perdorni Rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 11:03 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Defekt Aksident e tj

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 10:59 ,

Blej Vetura Pikapa Rks Pa Dogan Defekt Aksident e tj

Histora e veturës

1 870 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:58 ,

Blej Vetura Pikapa Xhipa Kombi Pa Dogan Ose Rks

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:58 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksidentuara

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 10:58 ,

Blej Vetura Pikapa Pa Dogan Defekt Aksident e tj

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 10:57 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Korr 10:56 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksident e tj

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 23:04 ,

Ford KA 1.2

Histora e veturës

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 08:20 ,

Touran

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Pri 19:33 ,

mercedes E350 amg

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:57 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

Histora e veturës

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:49 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

Histora e veturës

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 10:48 ,

Shitet BMW 3, 2.0 diesel, automatic

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:36 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

Histora e veturës

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 21:43 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 21:42 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:39 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE (Domtuar)

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 00:36 ,

Golf 7 1.6 TDI (nuk ka dogan)

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 22:46 ,

bmw

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Shk 15:05 ,

Pikap ford

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 09:36 ,

Pershkrimi I vetures

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Jan 23:25 ,

Audi a4 kerkoj me ble

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 03:55 ,

Vw Golf 6

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndeshje | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ndeshje në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Ndeshje në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Ndeshje në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • Ndeshje në kategorinë Pjesë rezerve
  • ndeshje në kategorinë Vetura | BMW
  • Ndeshje në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • ndeshje në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione