ndrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndrim,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ndrim Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 02:51 ,

MERCEDES BENZ C-Class

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:04 ,

Renault espace

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:13 ,

Shes veturen

12 345 678 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

OPEL COMBO NDRIM ME AUTOMATIK

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Bmw 118 Ndrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:14 ,

shitet golfi 3me rks11muaj

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:07 ,

Citroen 14Benzin

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:05 ,

Mercedes 250 disell

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Shitet sharan 1.9 dizel me klim rks 7 ulse bojm drim

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

Fellne 15 Coll me Goma per Golf 3 Golf 2 Passat opel Astra

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:07 ,

Fellne 16 Coll me Goma per Golf 4 Bora

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:09 ,

Shitet golf 6 disel 2.0Tdi automatik dsg 8Muj rks boj ndirm

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 ,

Mercedes C 220 Avagard Automatik viti 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 ,

Shitet Nissan Navara i sapoardhur

12 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

Shitet pikap caddy maxi disel 1.6Tdi me 5ulse pa dogan

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:40 ,

Shitet tauran cross disel 1.6Tdi me 7ulse pa dogan����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 ,

Shitet passat B8 Disel 1.6Tdi automatik dsg pa dogan 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 ,

LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Gilanit 69/16SH

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 11:23 ,

Skoda super B 1.9 tdi full extra bejm ndrim 049 214 990

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

Mercedes c 2013 bejm ndrim 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndrim | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ndrim ndrim Ndrim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione