ndrrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndrrim,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ndrrim Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 19:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Shitorja ,

GOLF 5 DIESEL 1.9 TDI MAUEL I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

urgent shes golf 4 tdi

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:49 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Gjendje Perfekte 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

Shitet Mercedes E220 cdi 2012

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:41 ,

Golf 3 1.9 Dizell Fabrikisht Viti 92 Rks 10-09-2021

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 ,

I SHITUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:29 ,

Shitet BMW 740 Diesel

50 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:27 ,

SKODA FABIA 1.2 TSI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:26 ,

OPEL ASTRA G 2.0DTI RKS VITI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:26 ,

Polo Cross 1.6 TDI, Ndrrohet me Automatic

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:25 ,

Phaeton 3.0 TDI V6 V.p12/2005 Rks 9 Muj

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

MERCEDES BENZ A170 DISEL REGJISTRIM 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 ,

Audi A4 1.8 benzin plin ne dizen rks 5 muj

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 ,

Bmw

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 ,

Ford

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:19 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 ,

Golf 5 1.9 - 2009

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

MERCEDES E270 CDI AVANTGARD

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:13 ,

Ford Focus Dizell 1.8 DI turbo intercoler

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:11 ,

Shitet Vetura Golf 2 Tip Top ��

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:01 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:01 ,

Opel combo 1.3 tdci 5 ulse boj ndrrim me golf 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 ,

Golf 7 GTD Sound Sistem

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndrrim | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione