nisan patrol | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:37 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:26 ,

GOMA 255/55/R18 PIRELLI

120 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 18:13 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Korr 12:08 ,

Nissan Patrol

26 Maj 20:58 ,

Nissan Patrol

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 13:21 ,

Nisan Patrol Nga Ch,i ka142Mij,klm,nga nje person

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 12:57 ,

Nisan Patrol nga fabrika dhei vozitur nga nje dor

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 17:34 ,

Nisan patrol

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 15:50 ,

opel frontera

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 19:44 ,

Toyota land cruiser

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 16:25 ,

Nisan Patrol dizel

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 23:13 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3 dhe 2.8

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 18:41 ,

Opel Frontera

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 09:31 ,

Nissan patrol offroad rally

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Sht 13:11 ,

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 13:02 ,

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 21:01 ,

Ofert per Bajram,NisanPatrol 3.0 Diz xhipi idores1

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 16:12 ,

Nissan Patrol

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 09:58 ,

Nisan patrol 3.3 dizel

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 10:40 ,

Nisan patrol 3.3 dizell

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 15:00 ,

Patrol

4 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 15:31 ,

Nisan patrol

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 08:33 ,

Shitet nisan patrol

7 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 19:50 ,

Shes gjipin Nissan Patrol

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 10:55 ,

Nisan Patrol 4.2 nafte 4x4

10 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 13:53 ,

Nissan

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 15:33 ,

SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Gush 11:30 ,

JEEP GRAND CHEROKEE SHITET OSE NDERROHET

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 13:04 ,

Shes Nisan Patrol 3.3 turbo dizel

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Korr 11:02 ,

Nissan Patrol diesel

Viti: 1985
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 14:23 ,

nissan patrol

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 12:53 ,

Renault Megane 2008 bejme ndrrim

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Dhj 14:22 ,

Shitet nisan patrol 3.0 di

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:10 ,

nisan

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 17:03 ,

Nissan Patrol -90

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 22:15 ,

Sekim aliu

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 20:19 ,

Shes ndrroj nisan patroll

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:07 ,

Shes ose ndrroj nisan patrol

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:03 ,

Nissan patrol 2.8 -00

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Sht 16:45 ,

Nisan Patrol ne gjendje shum te mir dizell

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 15:53 ,

Nissan patrol -91

3 900 EURNë fillim