nissan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 20:47 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:46 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

OPEL CORSA D, VP 2007,1.2 BENZIN

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:26 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:25 ,

BMW 118 - AUTOMATIK - RKS - VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim