opel corsa 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:41
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 22:07 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

Audi A3 1.6 TDI 77kw 11/2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

CHEVROLET CRUZE 1.8 BENZIN RKS NI VITE

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

BMW 530D GT - VITI 2010 - AUTOMATIK 8G - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

BMW 120 Disel Automatik Facelift I Doganuar 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:33 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

Shes Polo 1.6 TDI

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:13 ,

BMW X5 4.0 Diesel XD Facelift M-Paket Panoram ( Ndrrohet )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:14 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:14 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:06 ,

OPEL CORSA D VITI 2010 km 106.000 REGJISTRIMI PARE NE KOSOVE

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:12 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:16 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 15:59 ,

Skoda Octavia VRS 2.0tdi DSG 170ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:32 ,

Jeep Grand Cherokee S-Limited 3.0 CRD

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:31 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:23 ,

Shitet opel corsa D 1.4 b viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:48 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 10:31 ,

U Shit - Opel Corsa 1.3 CDTI - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 15:40 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT DSG

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:39 ,

VW Passat b7 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 19:48 ,

Opel corsa viti 2010 rks 1 vit

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 23:51 ,

Peugeot 3008 1.6 hdi

6 444 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 22:08 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 15:08 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:32 ,

opel corsa 1.3 cdti 2010 2 ulse transporter

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 15:56 ,

Opel Corsa edition 111

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 17:05 ,

shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione