parking | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 22:16 ,

Banes me qera ne B.Diellit 2Dh.Gjumi me Termokos

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:04 ,

VW Golf 5 2.0 TDI UNITED

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim