passat 2002 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat 2002,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat 2002 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:38 ,

Passat 1.9 tdi rks i qlajmruar 2002

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:51 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 ,

Mercedes Benz C220 CDI

Histora e veturës

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:53 ,

Shitet Passat 1.9 TDI - 2002

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:51 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 ,

VW PASSAT 1.9TDI RKS 4 MUAJ VITI 2002

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:21 ,

Passat 1.9 tdi 2002 automatik

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 16:56 ,

PASSAT 1.9 TDI 6 shpejci

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 08:46 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:14 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 20:38 ,

PASSAT

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:38 ,

PASSAT

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:45 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 21:28 ,

Vw passat

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:10 ,

Passat 1.9

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 22:03 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 08:44 Shitorja ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 12:47 ,

opell vektra ne gjendje perfekte erujtne shum

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 22:50 ,

VW Passat 1.9 TDI 2002- U SHIT!!!

Histora e veturës

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:17 ,

shitet opell vektra ne gjendje perfekte shum e rujtne

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 11:12 ,

U SHIITTT. GOLLF 4. AUTOMATI

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 11:12 ,

U SHITT. PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK 74 KW VITI 2003

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 12:21 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 11:33 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:53 ,

Shes Passat

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 14:10 ,

VW PASSAT 1.9 TDI ME I TE KUQE VITI 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 08:57 ,

U SHITT�� VW PASSAT 1.9 TDI - I TE KUQE AUTOMATIK. 2002

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 17:36 ,

Passat B5 TDI 2002 Shes/Nderroj

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 14:26 ,

Uu SHITTT ��VW PASSAT 1.9 TDI - I TE KUQE 74 KW VITI 2002.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 01:12 ,

Mercedes Benz C220 CDI AUTOMATIK ELEGANCE

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 12:43 ,

shes ose ndrroj vw passat

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:03 ,

Passat tdi 2002

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 19:57 ,

Shitet passat b5.5 karavan

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat 2002 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

passat 2002 Passat 2002

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione