perde | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:26 ,

AUDI A8 3.0 TDI

35 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:26 ,

AUDI A4 2.0TDI SLINE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:19 ,

RENO MEGANA DISEL AUTOMATIK 2005 ME MUNSI NDRRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 ,

VW PASSAT B7 BMT 1.6 DSG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE FULL.EKSTRA.RKS1VIT

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:32 ,

BMW 320d xdrive 184ps

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

BMW 320d xdrive 184ps

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 ,

Mercedes A Clase Avantgart 180 cdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 ,

Perde zebra

10 EUR

Sot 18:03 ,

Audi A8 3.0 tdi Quattro 2006 1 vit rks full opcion

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 ,

Shes Banesë 92 m2 në Fushë Kosovë

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:14 ,

Shitet boj ndrrim Audi A4 S/line automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

Shes Banes

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:33 ,

Skoda Superb 2.0tdi DSG 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

pezho 308 2.0 Hdi Automatik 7 ulse 049777660

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Perde

Sot 13:15 ,

Shitet Vetura

16 780 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:51 ,

BMW X5 50d M PACK VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 ,

Shitet E320 full ekstra ni pronar n ks 044790287

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

Mercedes E 300 CDI mod. Avangarde PA DOGAN 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Peugeot 3008 2.0 full automatik 163PS panoram

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:41 ,

AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI QUATTRO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • perde në kategorinë All Category
  • Perde në kategorinë Vetura
  • Perde në kategorinë All Category
  • perde në kategorinë Mobilje për kuzhinë
  • perde në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • perde në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • perde në kategorinë Vetura
  • PERDE në kategorinë All Category
  • Perde në kategorinë Të tjera
  • perde në kategorinë Ngrohës dhe Klima

Në fillim