Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polo 2001 rks | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo 2001 rks,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo 2001 rks Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 15:46 Vetura , Prishtinë

PASAT 1.9 TDI,VITI 2001,RKS,KLIMATRONIK,6 SHPEJTESI

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 15:15 Të tjera , Prishtinë

Fiat Punto

16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 14:47 Vetura , Prishtinë

Mazda tribute 2.0b 2001 RKS

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 11:47 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.4

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 08:51 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 14:53 Vetura , Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 00:45 Vetura , Drenas

Polo

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 23:43 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:41 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 22:04 Vetura , Lipjan

Polo Rks 1 Vit- Ushitt flmm..!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:14 Vetura , Prishtinë

Pikap vw Caddy 2006

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 19:39 Vetura , Pejë

Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:48 Vetura , Ferizaj

Shes opell astra G 2.0 Dti rks perfect gjendje

3 300 EUR

28 Shk 17:55 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz c220 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 10:38 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 08:51 Vetura , Pejë

Gollf 4 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 20:51 Vetura , Lipjan

Polo 1.4D TDI Rks 1 Vit

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:25 Vetura , Ferizaj

Polo 1.4 MPI 2001 RKS Me klimë

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 14:39 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

19 Pri 16:24 Vetura , Ferizaj

Polo 1.4 benzin 2001 178 mij km me liber

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 10:27 Vetura , Prizren

polo 2001-2002 rks i skadum

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 01:12 Vetura , Prizren

Peugeot 206 2001 1.4 Benzin Klima A/C RKS Tip Top

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 16:25 Vetura , Gjilan

U shit flm merrjep

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 15:57 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.9 SDI 2001 RKS Perfekt

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 18:22 Vetura , Prizren

SHES POLO 1.4 MPI BENXIN VP 2001 BAJ EDHE NDRRIM

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 14:14 Vetura , Pejë

Gollf 4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 16:45 Vetura , Prishtinë

Uuu Shittt VW POLO 1.4 MPI BENZIN RKS 5 MUAJ - 2001

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:36 Vetura , Prizren

SHES POLO 1.4 MPI BENXIN VP 2001 BAJ EDHE NDRRIM

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 00:52 Vetura , Gjilan

Polo 1.4 benzin 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 21:37 Vetura , Pejë

U shit

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 18:19 Vetura , Pejë

U shit

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 10:14 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 14:56 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 09:59 Vetura , Lipjan

shitet

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 10:46 Vetura , Vushtrri

U shittt

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 16:12 Vetura , Prishtinë

peugeot 406 1.8 benzin 2001 uu shittt

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 19:29 Vetura , Prishtinë

shitet polo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 10:25 Vetura , Prishtinë

shitet polo

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 14:22 Vetura , Prishtinë

shitet polo

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 21:54 Vetura , Burim

Pershendetje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 08:39 Vetura , Prishtinë

Mercedes01

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo 2001 rks | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione