pomp uji | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

29 Qer 21:15 ,

Audi a4

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Qer 15:34 ,

Gollf VI.2.0. AUTOMATIK. 2009. 195mi.km

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 19:55 ,

Shitet renault clio

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 21:34 ,

Pomp uji

350 EUR

30 Maj 21:47 ,

shes citroen C3 dizell 1.4 viti 2004

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 16:33 ,

Pomp uji -Hidrofor

140 EUR

11 Dhj 17:43 ,

Pomp uji

450 EURNë fillim