rakovic | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:06 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:06 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 9 muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 ,

GOLF 6 2011 2.0 6 SHPEJTSI NDRRIM ME TRAKTOR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim