rampa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:38 ,

shes banesen 110m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:05 ,

Toyota Land Cruiser

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
Dje 14:49 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

  • Rampa në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Rampa në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • rampa në kategorinë All Category
  • rampa në kategorinë Makina ndërtimi

Në fillim