remus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Sht 00:28 ,

Shitet Renault 19 1.4Benzin

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 11:05 ,

Shes ford monde

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 23:00 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 02:40 ,

Opel Calibra - Shitet ose Nderrohet

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:01 ,

golf 3 2,0

2 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 22:21 ,

Opel Vectra 1.8 Benzin GT VP-95 Me Klim

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 12:25 ,

Ushitt *FLM*

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 17:31 ,

Bmw

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 22:01 ,

Polo G40

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 15:55 ,

Aspuh Remus

50 EUR

Viti: 2009
11 Korr 20:14 ,

Shitet

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 03:26 ,

Opel vectra

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:00 ,

Golf 3 1.9 TD

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 19:56 ,

BMW 330i per marakli

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 17:32 ,

Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:44 ,

mini cuper 1.6 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 17:24 ,

Shitet Jetta 1.6 benzin

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 14:40 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 03:43 ,

Shes Ndrroj Pezho 206 GTI

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 23:56 ,

Shes BMW 320 2.0 ne gjendje tip top

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:19 ,

BMW X5 3.0D 4X4 AUTOMATIK

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 18:51 ,

Ushittt *FLM*

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 17:36 ,

Ushitt *FLM*

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Pri 00:53 ,

Mondial 150cc

410 EUR

Viti: 2008
26 Mar 09:55 ,

pjese per opel zafira

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 22:38 ,

Ushitt *FLM* 'AutoBENI'

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 18:48 ,

Ushitt *FLM*

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 19:16 ,

Opel vectra 2.0i 8v RKS 20-03-2020- EXTRA.

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 15:20 ,

AUDI S3

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 10:25 ,

Golf 3 2.0 cabrio

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 17:37 ,

Renault scenic 2.0benzin ne gjendje te rregullt

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

  • remus në kategorinë All Category
  • Remus në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim