renault megane | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Sht 12:15
Linku:
,

Renault Megane 1.9dci - RKS Korrik 2021

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 21:41 ,

Renault Megane 1.5 Dci

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

Mercedes 190 Dizell Automatik

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:37 ,

Mercedes 190d 92 rks 6muj Urgjent

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:35 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:31 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:26 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:16 ,

Renault megane 1.4 benzine-2005 RKS 06.06.2021

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:35 ,

Renault Megane 1.9 DCI

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

BMW 3 2.0 Dizel 2014 FULL OPSION

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:34 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:33 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105Ps 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:33 ,

VW Golf 5 2.0 TDI DSG 12/2006

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:33 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:32 ,

VW Golf 5Plus 1.9 TDI 11/2008 Model 2009 Goal

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:32 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:32 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:32 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:20 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

13 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:20 ,

Mercedes-Benz Ml320 cdi 2008

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:36 ,

Peugeot 308SW 1.6ehdi EKSTRA ofert vetem sot

6 099 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:35 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi Oferta vlen vetem sot

6 099 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim