samsung note | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 17:11 ,

GOLF VI 1.6 TDI DSG

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20 ,

BMW X3 2.0 Sdrive 2013 Modeli 2014

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:03 ,

Pikap Peugeot Partner 1.6 disel 180 km te kaluara

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat

Në fillim