samsung s20 ultra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Qer 10:41 ,

Galaxy S20 Ultra 5G

1 260 EURNë fillim