scenic | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe scenic,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj scenic Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:13 ,

Shitet Reno Scenic Benzin 2.0 pa dogan

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:06 ,

Renault Scenic II 1.9dCi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Renault Scenic III 1.9dci

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:22 ,

Renault Megane Scenic ll 1.9 Disel

Histora e veturës

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:06 ,

Shitete Renault Scenic Automatik

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 11:58 ,

Shitet Renaul Scenic 1.6 Automatik

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 20:07 ,

Shes Renault Scenic 1.9 Diesel

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 17:51 ,

Renault Scenic lll 1.5 DCI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 12:22 ,

Reno Scenic

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:50 ,

Shes Renault scenic megan 1.9 dci

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 11:08 ,

Renault Megane Scenic

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 20:16 ,

Renault

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:17 ,

shitet

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 14:03 ,

Renault scenic 1.9dci

Histora e veturës

1 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 13:47 ,

Shes Renault Scenic ne gjendje te mire

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 01:58 ,

Renault Scenic 1.9

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 16:51 ,

Renault scenic

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 16:51 ,

Renault scenic 2007

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 16:23 ,

Renault Scenic II

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 22:24 ,

Renault scenic 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:21 ,

Renault scenic 2.0

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 22:05 ,

Renault Scenic II 1.9 dci

Histora e veturës

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:25 ,

Shitet renault scenic 2.0

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 14:42 ,

RENAULT PJES te gjitha llojet

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Korr 19:42 ,

Reno scenic

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 18:02 ,

Renault Scenic || 1.9dci

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj scenic | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Scenic Scenic scenic Scenic scenic

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione