shes kombin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes kombin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shes kombin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:26 ,

RENAULT MASTER T33 2.5 DIZELLME DOGANË .VITI2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:26 ,

Mercedes Vito 111 CDI 220 Viti: 2009 AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:22 ,

Shes ose ndërroi kombin me veturë

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:04 ,

Shes kombin t5 2.5 tdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:15 ,

shes FIAT DUKATO 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:46 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 21:21 ,

citroen

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 15:03 ,

Besniki

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 13:04 ,

kombi t4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 11:41 ,

citroen jumpy 1.6hdi nga zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:21 ,

MB Vito

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 20:50 ,

Kombi T5 me klim

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 16:42 ,

SHES KOMBIN T4

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 16:21 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 16:21 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 16:13 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:44 ,

SHES KOMBIN T4

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 18:12 ,

Shitet t4

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Pri 18:11 ,

Kombi T4

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 17:33 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT VITI 96

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 17:33 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT VITI 96

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 09:31 ,

Fiat dukato 2.5 Dizell

2 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 21:00 ,

Renault Trafic 2011 i ardhur nga CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:51 ,

Shitet IVEKO

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:34 ,

T4 t3

34 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 19:21 ,

T4 kombi

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 14:54 ,

SHES KOMBIN

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 14:21 ,

SHES KOMBIN T4 VITI 96 RIGJISTRIM KA 1 VIT

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 10:56 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 08:15 ,

Kombi karafell

11 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 23:41 ,

Kombi t2

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 01:11 ,

Sprinter

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 21:33 ,

Shitet kombi

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:29 ,

Shes kombin

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 15:53 ,

Shes kombin

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 08:16 ,

Vw T5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:00 ,

shes kombin 1.7 dizell viti 89 me rigjistrim

15 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 10:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 10:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO RIGJISTRIM EDHE 11 MUJ

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 13:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 13:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 13:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shes kombin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Shes kombin Shes Kombin shes kombin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione