Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet mercedes 250 d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet mercedes 250 d,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shitet mercedes 250 d Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:35 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes Benz 250 d

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

29 Nën 17:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes 250 D 1993

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Tet 08:59 Vetura , Malishevë

Mercedes Benz 250 D

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 18:21 Vetura , Malishevë

Shitet Mercedes Benz 250 D

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 21:40 Vetura , Pejë

Shitet mercedes GLC 250 D 4 MATIC KUPE

37 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes 250d

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 11:28 Vetura , Vushtrri

Mercedes 250 D

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:26 Vetura , Ferizaj

SHITET VETURA

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 14:28 Vetura , Prizren

Shitet Vetura mercedes 200D tip 124

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
15 Maj 22:18 Vetura , Prishtinë

SHITET MERCEDES 250

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 13:29 Vetura , Mitrovicë

I shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 15:53 Vetura , Gjilan

Mercedes 250 Dizel Vp 91 Rks 4 Muj

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 10:27 Vetura , Prizren

Shitet Vetura Mercedes 250 D

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 07:44 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes benz 250 d

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 08:50 Vetura , Drenas

Mercedes 250 d

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:15 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes 250 D

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 18:48 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 250 d

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Gush 10:56 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 250 d

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Qer 23:03 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 D

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 16:38 Vetura , Prishtinë

Seat inca pikap

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 16:37 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes 250.d ..91

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Dhj 18:29 Vetura , Prizren

Mercedes 250 d 5 shpejtsi rks

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 11:28 Vetura , Drenas

Mercedes 250 D 6muj rks

1 650 EUR

08 Sht 19:12 Vetura , Gjilan

Mercedes E250 D w124,viti 1993.

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 18:06 Vetura , Therandë

Mercedes-Benz 250 dizel

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes 250 D rks 07-12-2019

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

Eshte shitur .....Mercedes 250 D

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 09:33 Vetura , Drenas

Mercedes 208 D Kamionet

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 17:07 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 250 D Automatik

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 14:37 Vetura , Prizren

Shitet Urgjent

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 20:55 Vetura , Vushtrri

Shitet mercedes 250 D

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 16:05 Vetura , Vushtrri

Shitet mercedes 250 D

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 17:54 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 23:30 Vetura , Malishevë

Mercedes 250 D ,Karavan

3 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:01 Vetura , Viti

Mercedes 250

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 13:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Mercedes 250 d

1 300 EUR

26 Mar 18:58 Vetura , Therandë

Mercedes-benz 250 D

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 18:33 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz 250 D -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet mercedes 250 d | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione