shporet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:24
Linku:
,

Leshoj me qira banesen dy dhomeshe, e mobiluar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:04
Linku:
,

Banesë me qira - lagja Arberia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Gush 20:36
Linku:
,

Banesa njëdhomëshe Ulpianë (te fontana)

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 21:14 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:10 ,

Leshohet banesa me qera ne Dragodan 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:05 ,

Golf 3 1.9 TD

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim