shtag | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Korr 20:31 ,

Shtag per Peshkim

80 EURNë fillim