shtepi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

29 Tet 12:28
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 20:24
Linku:
,

Shiten dy shtëpi me 5.33 ari

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Sot 19:55 ,

Shtepi me qirah

135 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:43 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 4


Në fillim