skuter mondial | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

14 Tet 20:00 ,

Mondial 150cc

250 EUR

Viti: 2009
09 Tet 11:43 ,

Skuter

320 EUR

Viti: 2008
08 Tet 21:56 ,

Skuter 150cc

550 EUR

Viti: 2008
29 Sht 18:31 ,

Skuter 150cc

720 EUR

Viti: 2008
04 Sht 14:58 ,

Mondial 150 cc

180 EUR

Viti: 2008
27 Gush 16:30 ,

Mondial 150 cc

420 EUR

Viti: 2008
04 Gush 13:12 ,

Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2009
29 Korr 12:55 ,

Honda

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 14:18 ,

Skuter

250 EUR

29 Qer 10:59 ,

Maqin e barit

210 EUR

28 Qer 17:17 ,

Skuter mondial

600 EUR

Viti: 2013
31 Maj 12:28 ,

Skuter

280 EUR

Viti: 2008


Në fillim