strug | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

19 Korr 00:44 ,

Cerkullar

350 EUR

24 Shk 11:59 ,

Strug

480 EUR

12 Maj 12:03 ,

cerkullar

300 EUR

15 Mar 21:24 ,

Cerrkullar

470 EUR

06 Mar 16:37 ,

Cerkollar

500 EUR Price Reduced

09 Gush 10:50 ,

Drebong

280 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • strug në kategorinë All Category
  • Strug në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Strug në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Strug në kategorinë Makina dhe Vegla

Në fillim