Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

suzuki vitara benzin 1.6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 62

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe suzuki vitara benzin 1.6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj suzuki vitara benzin 1.6 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:23 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

18 Shk 19:01 Vetura , Prizren

Shitet SUZUKI VITARA

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Dhj 21:02 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 exclusive 1.6 benzin

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 10:59 Vetura , Mitrovicë

Suzuki vitara

4 680 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Gush 23:44 Vetura , Prizren

Suzuki Vitara 1.6 4x4

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 22:11 Vetura , Burim

Shes motor per suzuki 1.6 benzin

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 13:59 Vetura , Burim

Shes gjipin suzuki vitara 1.6 benzin per pjes

1 EUR Price Reduced

08 Mar 16:50 Vetura , Prishtinë

Shitet SUZUKI VITARA

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Shk 17:39 Vetura , Prishtinë

Shitet SUZUKI VITARA

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Dhj 11:35 Vetura , Prishtinë

SUZUKI VITARA 1.6 BENZIN 2015

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Dhj 13:07 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 20:01 Vetura , Dardanë

Suzuki vitara

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 21:44 Vetura , Gjilan

Shitet suzuki vitara

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 15:02 Vetura , Lipjan

shitet suzuki vitara 1.6 benzin 4X4 karrikat me nxemje

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 21:26 Vetura , Ferizaj

Suzuki vitara 1.6 benzin rks

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 23:19 Vetura , Prizren

Suzuki Vitara 4x4 1.6 Benzin RKS 6 Muaj

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 17:34 Vetura , Pejë

Shitet Suzuki vitara 1.6benzin ne gjendje te rregullt

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 15:44 Vetura , Mitrovicë

Shes suzuki vitara 1.6 benzin

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 17:29 Vetura , Burim

Suzukii

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Qer 22:18 Vetura , Prishtinë

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Maj 20:46 Vetura , Ferizaj

Suzuki Vitara 4X4 off road

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 14:31 Vetura , Ferizaj

Suzuki Vitara off road 4x4

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 16:53 Vetura , Ferizaj

Suzuki vitara

1 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:26 Vetura , Kaçanik

Shitet suzuki vitara

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 19:03 Vetura , Kaçanik

Suzuki vitara 1.6 benzin rks i skandum 4 goma trej

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Nën 15:18 Vetura , Fushë Kosovë

Suzuki Vitara

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 16:37 Vetura , Prishtinë

SUZUKI VITARA 1.6 BENZIN 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Nën 00:41 Vetura , Prishtinë

SUZUKI VITARA - 1.6 BENZIN - AUTOMATIK - 2016 -

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 15:58 Vetura , Prizren

Suzuki vitara

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 21:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shes ose ndrroj KTM 450 exc

2 600 EUR

Viti: 2004
13 Mar 20:10 Vetura , Gjilan

Suzuki vitara

1 480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 10:16 Vetura , Pejë

u shite

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Shk 08:25 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:25 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 17:20 Vetura , Gjilan

Ssuzuki vitara 1.6

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 22:17 Vetura , Mitrovicë

Vitara

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 10:56 Vetura , Dardanë

Suzuki Vitara

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 11:12 Vetura , Dardanë

Suzuki Vitara

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 08:15 Vetura , Gjakovë

suzuki vitara viti 2015 1.6 benzin nje pronar

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 14:48 Vetura , Skenderaj

Vitara 2001 rks

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 19:47 Vetura , Burim

Kerkoj shofer shajme per gjip Suzuki Vitara

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Shk 16:02 Vetura , Gjilan

shes suzuki vitara rks 7muj

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:43 Vetura , Burim

suzuki vitara 4x4

2 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 20:46 Vetura , Prizren

Suzuki vitara

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 20:28 Vetura , Gjilan

suzuku vitara ,pjes

499 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Maj 11:46 Vetura , Prishtinë

Suzuki vitara

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj suzuki vitara benzin 1.6 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione