t4 me klim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 22:18 ,

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2012-me doganë

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 ,

TAURAN 1.9TDI DSG 2004 10 MUJ RKS

5 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:43 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:31 ,

Shes t5 2.5 tdi 4×4 me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Shes sprinter 316 cdi viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

opel combo 1.7 DTI-motorrin Japan-viti 2005

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:07 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 ,

VW CADDY 1.9TDI RKS 2006

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:19 ,

Peugeot Boxer 2.8 Hdi Hebebin Klim v.p 2006 CH����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Citroen Jumpy 2.0 Hdi Klim Posa Ardhur ���� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

Citroen c4 1.6 Diesel viti 2005 RKS 1 VIT

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:04 ,

Shes t4 4x4 2.5TDI 151ps me klim

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:03 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:59 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full95.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 15:59 ,

Bmw5 dizell3.0automatik tiptronik fullBlackEdition

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56 ,

Urgjent-Shes-Veturen-Reno-Clio-1.2-Benzin-RKS-Full

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:44 ,

Shes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:13 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:11 ,

MERCEDES R 280 CDI me 7 ulse REGJ 5MUJ,2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 ,

Shitet iveco 2.8 targa te huaja me klim maksi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:29 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:46 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:40 ,

Golf 4 Dizel 1.9 TDI Viti 2000 RKS

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 ,

Urgjent esht 2,5dizell perfekt urgjenturgjent 2002

3 870 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:36 ,

T4 2003 me dogan me klim 2.5 tdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:31 ,

Golf 4 Dizel 1.9 TDI Viti 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 ,

Golf 4 1.9 TDI Pacefic 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim