toyota | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

21 Nën 19:30
Linku:
,

Mercedes A170 RKS 02/2021

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:53 ,

Shiten Karrikat Per Golf 5

75 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:53 ,

Opel Zafira 2.2DTI ne gjendje te shkelqyer 7ulese

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

Skoda Octavia 1.9 TDI viti 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:49 ,

VW BORA 1.9 TDI PACIFIK 2004 RKS 1 VIT

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:49 ,

Audi A4 1.9 TDI S-Line 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:49 ,

BMW 116 2.0 Dizel 12/2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:49 ,

DS5 2.0 hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

Caddy maxi i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • toyota në kategorinë Vetura
  • toyota në kategorinë All Category
  • Toyota në kategorinë Makina
  • Toyota në kategorinë Makina
  • Toyota në kategorinë Vetura
  • Toyota në kategorinë Vetura
  • Toyota në kategorinë Vetura
  • Toyota në kategorinë Vetura
  • toyota në kategorinë Vetura
  • toyota në kategorinë Vetura

Në fillim