toyota 4x4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 22:50 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:48 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:47 ,

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:41 ,

Kombi t4 2.4 Diesel

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:36 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

MERCEDES A180 CDI AVANTGARDE 6 SHPEJTSI RKS 2006

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:35 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim