truall | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 12:47 ,

URGJENT SHITET SHTEPIJA ME LOKAL DHE 6 ARI TRUALL

130 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 12:29 ,

Shitet shtepia me 5 ari truall

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200


Në fillim