turbin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 11:58 ,

Motorr me menjaq Per Bmw e39-530 d 2002 me 193 PS

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 21:17 ,

Shiten pjes

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 12:51 ,

Vetura 1.9 dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 20:50 ,

VW Golf 1.9 tdi motorr

449 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 11:58 ,

trubin

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 14:42 ,

Shes kombi Citroen Jumper 1.9

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 13:02 ,

MITSUBISHI L 200 TURBO 2008 136PS

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 14:15 ,

Picup caddy

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 13:17 ,

Mercedes S class

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • turbina në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • turbin në kategorinë All Category
  • TURBINA në kategorinë All Category
  • Turbin në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • turbin në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • turbina në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim