ulqin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 08:46 ,

Shtepia ne Qender te Ulqinit

239 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Sht 19:22 ,

Shitet shtepia ne Ulqin

209 000 EUR

Numri i dhomave: 9
03 Sht 11:53 ,

URGJENT - Shes banesen 2 dhomëshe në Ulqin 60m²

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Gush 16:46 ,

Shitet banesa ne Ulqin

40 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
30 Gush 15:44 ,

Ville ne Ulqin

1 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Gush 10:21 ,

Banesa ne Prishtine

37 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
16 Gush 13:04 ,

Shitet banesa ne Ulqin

Numri i dhomave: 1
25 Korr 12:45 ,

SHITET SHTEPIA NE ULQIN-SHTOJ

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
09 Korr 10:26 ,

Shitet shtepia me 4 ari truall ne Ulqin

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Korr 10:26 ,

Shitet shtepia me 4 ari truall ne Ulqin

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Korr 10:26 ,

Shitet Shtepia me 4 ari Truall ne Ulqin

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Korr 10:26 ,

Shitet Shtepia me 4 Ari Truall ne Ulqin

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Qer 19:56 ,

Banese për shitje në Ulqin

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Maj 09:42 ,

Shes ose ndrroj banese ne Ulqin

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
15 Maj 15:25 ,

SHITET BANESA NE ULQIN ME PAMJE NGA DETI

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Mar 05:59 ,

banesa ne Ulqin

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
05 Mar 23:43 ,

Jepet Lokal me qera ne Ulqin Shtoj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150


Në fillim