ulqin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Jan 07:46 ,

Shtepia ne Qender te Ulqinit

239 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Jan 09:01 ,

Banesa 1,2,3 dhomëshe

Numri i dhomave: 2
21 Jan 11:59 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi ne shitje ne Ulqin

93 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150
19 Jan 19:10 ,

FIAT ABARTH

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 17:01 ,

Shitet shtepia + toka ne ULQIN

Numri i dhomave: 2


Në fillim