veture | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

17 Jan 09:02
Linku:
,

Banesa ne shitje afer Abi Qarshis

1 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Jan 11:49
Linku:
,

Shes veturen Chevrolet (Chevorlet) 1.2B 2007 LEXO

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 00:04
Linku:
,

Shes veturen Chevrolet (Chevorlet) 1.2B 2007 LEXO

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:29 ,

Peugeot 508 GT

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

shitet Banesa 150m-Aktash PERBALLE SALLES 1Tetori

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 13:22 ,

Banes me qera ne Mat1 e mobiluar 170E me garazh

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2350 € ��

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2350 € ��

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:56 ,

BMW X 1 116 S Drive ZBRITJE

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Peugeot 307 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

Banes me qira rr. B 90m2 Moderne

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:48 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Jepet Banesa me qira afer rruges B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:40 ,

VW PASSAT 3C *HIGH-LINE* 2.0TDI 140Ps 6 Shpejsi • RKS 8 MUAJ

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:27 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:27 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 ,

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG BlueMotion

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim