vito | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:19 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:00 ,

Mercedes Atego 815 SHLEP ME KLIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 ,

Lt caddy 1.6 tdi maksi me klim me dogan pagune

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 ,

Lt sprinter 515 cdi me klim dupllak viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

lt sprinter 313 cdi me sanak i po sa ardhur CH.

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:36 ,

Mercedes VITO 2.2 CDI viti 2001 me 6 ulse 4 goma treja RKS

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Treger per Peugeot Expert

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:31 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:31 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:29 ,

Kombi T4 2.5 Tdi Pa Dogan 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:29 ,

Kombi T5 1.9 Tdi 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:33 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus" JUG-SHQIPER

800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 18:52 ,

Shitet vw t4 1.9 turbo diesel me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:52 ,

Vw t5 1.9 tdi gjendje te mir ju mirpresim 2005 maxi

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:26 ,

Shitet mercedes vito boi dhe ndrrim

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:26 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Mercedes Vito

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:18 ,

VW T5 2.5TDI dupell kabin i posa ardhur viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:17 ,

VW Caddy 1.6TDI AUTOMATIK me Klime viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 ,

MERCEDES VITO 2.2 DIZEL RKS 6 ULSE

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:42 ,

Mercedes vito 111 nje vit rks

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 03:26 ,

Mercedes

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:26 ,

Mercedes vito 109 CDI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Kërkime të ngjashme

vito Vito vito Vito Vito vito Vito vito Vito vito

Në fillim