volvo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:43 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:28 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:27 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:25 ,

VOLVO S 80 2.5 TDI AUTOMATIK ME MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 ,

Pasat

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Shitet Golf VII 2014 BLUMOTION

99 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:16 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gipser,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim