volvo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volvo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volvo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Sht 12:55
Linku:
,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 22:28
Linku:
,

Passat B8 2015 RKS

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:53 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 ,

KOMBIN PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE I ARDHUR NGA CH

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:52 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

SHES PIKAPIN FIAT DOBLO 1.9JTD RKS I SKADUN

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 ,

FIAT 500 1.4 BENZIN 6 SHPEJCI KLIMATTONIK VITI 2007

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:39 ,

GOlf 7.5 GTI viti 2018

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:39 ,

OPEL AGILA 1.2 BENZIN PA DOGAN E ZVICRES

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:30 ,

Golf 6 Plus/ 1.6 TDI (I-të kuqe)/Viti 2011/ 11-muaj RKS

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

SHES OPEL VIVARO 3 ULSE 1.9 CDT RKS PERFECT GJENDJE

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Shes audi a6

Histora e veturës

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

Golf 2 1.6 TDI 1991

Histora e veturës

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:15 ,

Ford Fiesta ***Nderrim***

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:15 ,

Chevrolet Kalos 2006

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 ,

Fiat Punto 186.000km

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:14 ,

Opel Zafira 7 ulese ***Nderrim***

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:09 ,

Volvo C30

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:07 ,

Peugeot partner 1.6hdi

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Mazda mpv 2.0 dizell

Histora e veturës

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

VW Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK STYLE 12/2011 PaDogan

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

Audi A3 1.6 TDI S-Line STronic 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volvo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione