volvo v40 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:56 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:55 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:50 ,

Peugeot 206 1.4 automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:50 ,

Touran 2.0 TDI full ekstra i posa ardhur me dogane

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 ,

Pollo 1.4 e posa doganuar 2017

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:39 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:38 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim