vw lt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 20:12 ,

VW T4 2.4 DUPELLKABIN ME DOGAN 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:12 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:12 ,

Mercedes Atego 815 SHLEP ME KLIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:04 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:31 ,

Shese kombi ĺt 35

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:37 ,

Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:55 ,

Vw cady 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

T4 2.5 tdi me klim 5 ulse i doganuar

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

VW LT 35 Matorri 2.8 TDI 3.5 T

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:52 ,

Crafter kamjonet 2.5 tdi targa te huaja dupllak

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:50 ,

Shitet vw t4 1.9 turbo diesel me dogan 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:36 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 ,

Lt dizel 2.5 rks boj ndrrim me vetur

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 14:52 ,

SHITET VW GOLF 1 1.9 TURBO DIESEL REXHISTRUAR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 11:54 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI=2.400 eu

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 13:30 ,

VW Caddy 2016,HIGHLINE i doganuar.

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Nën 10:52 ,

Vw lt35 maxi 1 vite regjistrim

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 23:13 ,

Chevrolet Captiva LT - 7 Ulse

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 11:11 ,

Vw Passat Automatik 2014 full extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 13:29 ,

Kombi VW LT ne gjendje te mire

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 19:06 ,

VW LT

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kërkime të ngjashme

VW LT vw lt vw lt Vw lt vw lt Vw lt

Në fillim