vw t4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 13:00
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 01:53 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

  • Vw t4 në kategorinë Vetura
  • vw t4 në kategorinë All Category
  • VW T4 në kategorinë Makina
  • Vw t4 në kategorinë Vetura
  • Vw t4 në kategorinë Vetura
  • vw t4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vw t4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • vw t4 në kategorinë Vetura
  • vw t4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Vw t4 në kategorinë Makina

Në fillim