yamaha 125 cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

02 Gush 16:37 ,

yamaha

250 EUR

Viti: 1996
31 Korr 21:50 ,

Yamaha 125 cc

900 EUR

Viti: 1998
26 Korr 22:01 ,

shes skuterin

300 EUR

Viti: 2010
06 Korr 19:20 ,

Beluga

Viti: 1991
03 Korr 13:17 ,

Honda 500 cc Super gjendje

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
14 Qer 19:44 ,

Skuter Yamaha

850 EUR

Viti: 2007
10 Qer 12:40 ,

Yamaha Maxter 125 cc

1 200 EUR

Viti: 2001
13 Maj 21:52 ,

Kerkoj maska per yamaha fzr 125 cc

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 23:32 ,

skuter yamaha 125 cc

300 EUR

Viti: 2000
27 Mar 20:58 ,

Krosi 125 kubik

470 EUR

Viti: 2017


Në fillim