yamaha 125 cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

26 Nën 10:48 ,

Skuter yamahax max 125 cc abs

2 500 EUR

Viti: 2011
26 Tet 18:20 ,

Yamaha X Max

1 400 EUR

Viti: 2006
14 Tet 09:12 ,

yamaha majesty 125 cc

830 EUR

Viti: 2000
06 Tet 17:47 ,

Kros Yamaha 125 cc

550 EUR

Viti: 1996
01 Sht 13:41 ,

Shitet krosi

280 EUR

Viti: 1987
23 Gush 15:38 ,

Yamaha125

320 EUR

Viti: 2003
02 Gush 16:37 ,

yamaha

250 EUR

Viti: 1996
31 Korr 21:50 ,

Yamaha 125 cc

900 EUR

Viti: 1998
26 Korr 22:01 ,

shes skuterin

300 EUR

Viti: 2010
06 Korr 19:20 ,

Beluga

Viti: 1991

Kërkime të ngjashme

yamaha 125 cc Yamaha 125 cc

Në fillim