Gjithë Kosova | Vendbanime | Shtëpi | merrjep.com

Prishtinë , 9017
Prizren , 2012
Gjilan , 1706
Mitrovicë , 1338
Ferizaj , 1307
Pejë , 1272
Gjakovë , 870
Vushtrri , 330
Shfaqni të gjitha
12 Sht 00:19
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira per Zyre

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
15 Sht 17:44
Linku:
Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Sot 05:10 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia ne lagjen Kalabria

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Sot 05:10 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtëpia

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 03:17 Shtëpi , Besianë

Shitet shtepia luksoze

Numri i dhomave: > 10
Sot 02:39 Shtëpi , Ferizaj

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sot 02:09 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Qender

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 00:53 Shtëpi , Ferizaj

LINA-Shitet Shtëpia me 5.5 ari Rr Astr.Bytyqi Fr

255 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 00:37 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:35 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 00:15 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpia

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 00:15 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 00:14 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi me qira në rrugen "Bujar Roka"

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 00:11 Shtëpi , Prizren

Shtëpia Dhe Lokali Në Shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:56 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet shtepia 160m2 me qira ne Aktash !DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Dje 23:53 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet shtepia me qera ne Germi !DELTA

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Në fillim