Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Dardanë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Sht 02:52 Makina dhe Vegla , Dardanë

Mjete per kopsht trimera

1 EUR

21 Qer 22:52 Makina dhe Vegla , Dardanë

Vegel

60 EUR Price Reduced

28 Maj 17:13 Makina dhe Vegla , Dardanë

makin me avull

80 EUR

25 Maj 18:48 Makina dhe Vegla , Dardanë

Nevelizus

250 EUR

25 Maj 16:48 Makina dhe Vegla , Dardanë

Vibratora

1 EUR

04 Pri 21:36 Makina dhe Vegla , Dardanë

Co2 aparat saldimi torno frez drebank drebong

850 EUR

04 Pri 21:30 Makina dhe Vegla , Dardanë

Torno Drebank Drebong Drebonk

03 Pri 21:05 Makina dhe Vegla , Dardanë

autolarje

600 EUR

03 Pri 20:31 Makina dhe Vegla , Dardanë

makin me avull

80 EUR

05 Shk 19:10 Makina dhe Vegla , Dardanë

Tavolina bukes

120 EUR

11 Jan 10:51 Makina dhe Vegla , Dardanë

Stihl ms250

550 EUR

06 Dhj 09:09 Makina dhe Vegla , Dardanë

Motorr Reduktor SEVER 7.5kW

1 500 EUR

16 Nën 09:32 Makina dhe Vegla , Dardanë

Fellna 17&15 me Goma dimri

370 EUR

22 Tet 08:17 Makina dhe Vegla , Dardanë

Maqin e Ibercukit Borema

450 EUR

24 Sht 23:35 Makina dhe Vegla , Dardanë

Termo 2

80 EUR

02 Sht 17:50 Makina dhe Vegla , Dardanë

Paisje(vegla) fitnesi

250 EUR

17 Gush 19:15 Makina dhe Vegla , Dardanë

Makinat per pelet

13 Maj 20:59 Makina dhe Vegla , Dardanë

Elektromotor 5.5 kw

150 EUR

11 Maj 23:27 Makina dhe Vegla , Dardanë

Makin Elekrike

150 EUR

11 Maj 22:19 Makina dhe Vegla , Dardanë

Plaku

150 EUR

09 Pri 15:41 Makina dhe Vegla , Dardanë

Makine per qepje

70 EUR

20 Mar 17:07 Makina dhe Vegla , Dardanë

Agregat 8kw

850 EUR

18 Shk 16:58 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shiten urgjent

5 000 EUR

31 Jan 20:45 Makina dhe Vegla , Dardanë

Hillta

600 EUR

30 Jan 12:03 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shpric per kerre

16 Dhj 14:34 Makina dhe Vegla , Dardanë

Agregat 21 kw dizell

12 Dhj 14:16 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shfajc aparat

100 EUR

01 Dhj 19:47 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shitet kosa e traktorit

800 EUR

18 Nën 20:47 Makina dhe Vegla , Dardanë

Aparat saldues

100 EUR

15 Tet 03:20 Makina dhe Vegla , Dardanë

SHARR ME UJE PER HEKUR

31 Gush 21:54 Makina dhe Vegla , Dardanë

Aparat saldimi co2

400 EUR

08 Gush 16:02 Makina dhe Vegla , Dardanë

Motor per prerje betonit

500 EUR

24 Qer 21:57 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shiten komplet

5 700 EUR

10 Qer 19:01 Makina dhe Vegla , Dardanë

Pllug

50 EUR

04 Qer 10:34 Makina dhe Vegla , Dardanë

Pvc Maqina pér Dyer dhe Dritare

5 900 EUR

30 Maj 17:46 Makina dhe Vegla , Dardanë

Termostat Elektronik 220v 10A.(Te Nryshme)

10 EUR

30 Maj 13:52 Makina dhe Vegla , Dardanë

Lakuese lakus

12 Maj 18:45 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shitet makina por kepje

130 EUR

12 Pri 18:39 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shes makinen qepese Bernina

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione