Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe vegla pune në shitje | MerrJep Shpalljet

Makina dhe vegla industriale të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com.


Për të gjetur më lehtë makinerinë dhe veglën që ju kërkoni ju mund të përdorni filtrat për kërkim dhe gjej atë që të duhet shpejt dhe lehtë.

Dje 09:34
Linku:
Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

29 Nën 19:48
Linku:
Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR


Sot 17:13 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Sot 17:12 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Shabllon dhe lime per motorr

11 EUR

Sot 17:10 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Termometer dhe hygrometer

10 EUR

Sot 16:49 Makina dhe Vegla , Pejë

Telekomand per kran HIAB

Sot 16:02 Makina dhe Vegla , Prizren

SILLOS

Sot 16:01 Makina dhe Vegla , Prizren

Mikser ngjyrav dhe fasadav

Sot 16:01 Makina dhe Vegla , Prizren

SHITET SITA

Sot 15:59 Makina dhe Vegla , Prizren

Kazan INOX

Sot 15:59 Makina dhe Vegla , Prizren

gurthys

Sot 15:42 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Vitrin frigorifer

Sot 14:53 Makina dhe Vegla , Malishevë

Grrys per druGRPHiTE

60 EUR

Sot 13:58 Makina dhe Vegla , Pejë

Shes Morbidelli Author A503

Sot 12:56 Makina dhe Vegla , Kaçanik

Shfajs aparat

150 EUR

Sot 12:54 Makina dhe Vegla , Kaçanik

CO2 PA GAZ

250 EUR

Sot 12:54 Makina dhe Vegla , Kaçanik

Pishtol ajri 16b

120 EUR

Sot 12:32 Makina dhe Vegla , Pejë

CO 2 **

Online
Sot 12:31 Makina dhe Vegla , Pejë

Boca **

Online
Sot 12:28 Makina dhe Vegla , Pejë

Cukullar R **

150 EUR

Online
Sot 11:47 Makina dhe Vegla , Lipjan

Agregat si i ri

80 EUR

Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe veglave industriale të reja dhe të përdorura. Të gjitha makineritë dhe veglat industriale mund t'i gjeni vetëm duke kërkuar për makinat dhe veglat përkatëse në MerrJep.com.


Gjej makineri dhe vegla industriale


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej makina dhe vegla industriale me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com.


Kërkoni vegla dhe makina industriale në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Shit vegla dhe makineri industriale në MerrJep.com


Shpallje për vegla dhe makina industriale të reja dhe të përdorura për makineri të ndryshme në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për vegla dhe makina industriale dhe zgjedh ofertën më të mire për ju.


Nëse keni makina dhe vegla industriale të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin në shpalljet për makina dhe vegla industriale në gjithë Kosovën. në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione