Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dalta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dalta,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dalta Të gjitha | Makina dhe Vegla | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 18:54 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Dalta dhe Lima

4 EUR Price Reduced

30 Dhj 08:32 Makina dhe Vegla , Pejë

Makita Hilti HR4011C

290 EUR

20 Sht 07:43 Makina dhe Vegla , Drenas

Dalta dhe Hillt

430 EUR

09 Nën 23:35 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Shitet

80 EUR

21 Sht 23:19 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Hillt 2500w

120 EUR

09 Qer 10:45 Makina dhe Vegla , Prishtinë

MATRAPIK ME 2 PROCESE

430 EUR

11 Pri 19:14 Makina dhe Vegla , Pejë

Bosh orginal 11

18 Mar 18:19 Makina dhe Vegla , Prishtinë

⭕️ Hillti

80 EUR

26 Tet 13:07 Makina dhe Vegla , Viti

Hillti Bosch

85 EUR Price Reduced

09 Gush 08:55 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Shes dalta

10 EUR

15 Qer 23:53 Makina dhe Vegla , Drenas

Shitet hillti te 30c

70 EUR

14 Maj 17:41 Makina dhe Vegla , Pejë

Hillt 11kg shum i rujtun

200 EUR

13 Shk 19:38 Makina dhe Vegla , Prizren

Dalta Hilti. ( Jan shitur flm !!!)

20 EUR Price Reduced

26 Dhj 17:30 Makina dhe Vegla , Pejë

KOMPRESOR 6 BAR

3 000 EUR

15 Nën 12:21 Makina dhe Vegla , Klinë

Hilti

320 EUR

18 Gush 16:23 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shitet kopresori me ajër

10 Shk 00:07 Makina dhe Vegla , Skenderaj

dalta t hilltit

1 EUR

02 Shk 22:53 Makina dhe Vegla , Drenas

Dalta per Hillt

1 EUR

02 Shk 22:41 Makina dhe Vegla , Drenas

shes

1 EUR

11 Sht 13:40 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Hillt te 1000 Avar

450 EUR Price Reduced

25 Mar 21:02 Makina dhe Vegla , Drenas

Hillta

25 Mar 17:05 Makina dhe Vegla , Drenas

Vegla pune

10 Shk 10:53 Makina dhe Vegla , Gjilan

Hilt Scheppach

450 EUR

13 Jan 07:07 Makina dhe Vegla , Lipjan

Shes hilltin

380 EUR

01 Jan 19:31 Makina dhe Vegla , Lipjan

Hilltin Bosh

380 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dalta | Të gjitha | Makina dhe Vegla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Dalta në kategorinë Vetura
  • Dalta në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • Dalta në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Dalta në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Dalta per qekiq në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Dalta per qekiq në kategorinë Pjesët rezerve
  • Dalta në kategorinë Biznes dhe punë
  • Dalta në kategorinë Pjesët rezerve
  • Dalta per dru në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Dalta druri në kategorinë Punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione